|  | 

Blog

Agroturystyka – Bydgoszcz

Agroturystyka jest to pewnego rodzaju wypoczynek, którego warunki są zbliżone do wiejskich warunków. Jest to element turystyki, który tak naprawdę obejmuje różnego rodzaju usługi. Zarówno zakwaterowanie, jak i częściowe czy całodzienne wyżywienie, wszystko to wchodzi w formę agroturystyki. Zaliczyć można również do tej formy wypoczynku wędkarstwo czy jazdę konną, a nawet uczestnictwo w pracach gospodarskich. Agroturystyka dzięki wykorzystaniu krajobrazu wiejskiego uatrakcyjnia gościom pobyt w danym gospodarstwie agroturystycznym. Agroturystyka to rodzaj turystyki wiejskiej, jest to forma wypoczynku u rolnika, gdzie można mieszkać, jadać posiłki bądź też uczestniczyć w wielu pracach związanych z funkcjonowaniem gospodarstwa. Jeśli ktoś zamierza spędzić urlop z dala od zgiełku czy pośpiechu dnia codziennego warto zapoznać się z ofertą gospodarstw agroturystycznych. Różnorodne atrakcje oferowane gościom sprawiają, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Z całą pewnością agroturystyka stwarza odpowiednie warunki do rodzinnego wypoczynku dla całej rodzinny, bądź też osób pragnących odpocząć od szybkiego życia codziennego.

agroturystyka-bydgoszcz

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.