|  | 

Nowości

Agroturystyka Świeradów Zdrój

Ągroturystyka Świeradów Zdrój

Świeradów Zdrój to górska, malownicza miejscowość położona w województwie dolnośląskim. Za sprawą znajdującego się tam bogactwa wód mineralnych i radonowych oraz mikroklimatu, często nazywana uzdrowiskiem i chętnie odwiedzana przez osoby zmagające się z różnymi schorzeniami. Dużą popularnością cieszy się „Dom Zdrojowy” z atrakcyjną, przeszkloną halą spacerową, w której mieści się źródło z pijalnią wód.
To wypoczynkowe miejsce oferuje wiele atrakcji zarówno w okresie letnim, jak i zimowym.
Agroturystyka Świeradów Zdrój, dzięki bogatej ofercie, staje się coraz bardziej popularna wśród turystów, którzy mogą skorzystać z bogatej oferty noclegów w domkach wypoczynkowych, apartamentach, pensjonatach czy kwaterach prywatnych.
Sąsiedztwo Gór Izerskich to idealne miejsce do jazdy na nartach i piesze wycieczki. Amatorzy kolarstwa górskiego odnajdą się na specjalnie przygotowanych szlakach rowerowych, a miłośnicy nart mają do dyspozycji sześć wyciągów narciarskich oraz tak zwaną nartostradę, która w razie konieczności może być sztucznie naśnieżona.
Te i inne atrakcje sprawiają, że agroturystyka Świeradów Zdrój cieszy się rosnącą popularnością podczas wakacji letnich, ferii zimowych,a także kuracjuszy, którzy korzystają z tego malowniczego zakątka przez cały rok.

agroturystyka-swieradow-zdroj

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Apartamenty Bułgaria

    Apartamenty Bułgaria

    Tanie apartamenty w Bułgarii Bułgaria od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Jest to kraj, w którym pogoda jest piękna, a dodatkowo ceny bardzo atrakcyjne. Kiedy najlepiej pojechać do Bułgarii? Jak znaleźć apartament z widokiem na morze? Apartamenty Bułgaria – tanie i komfortowe warunki noclegowe W Bułgarii w miejscowościach nadmorskich jest wiele hoteli

  • Pokoje gościnne Witów

    Pokoje gościnne Witów

    Ile trzeba zapłacić za nocleg w Witowie? Tanie wakacje można spędzić w Tatrach, o ile zrezygnuje się z noclegu w samym centrum Zakopanego na rzecz jego dalszych lokacji albo wręcz zupełnie innych okolicznych miejscowości. Witów też jest przecież wspaniały, mimo iż mało kto w ogóle o nim słyszał. A ile kosztują pokoje gościnne Witów? Osoby,