|  | 

Blog

Apartamenty Zakopane

W Zakopanem jest wiele domków letniskowych, hoteli czy innych miejsc do spania. Jednak rzadkie są apartamenty Zakopane słynie z pięknych widoków, gór, jazdy na nartach i oczywiście skoczni narciarskiej. Osobiście preferuję piesze wycieczki ponieważ krajobraz Tatr jest niesamowity. Jestem również amatorem fotografii co sprawia, że właściwie zawsze po Zakopanem biegam z aparatem pod ręką. Jednak po takich wycieczkach jestem zmęczony a jednak widoki chciałbym mieć. Dlatego wynająłem sobie apartament z widokiem na Tatry. Była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Rano po przebudzeniu mogłem się delektować książką i kawą na balkonie w otoczeniu gór i śpiewających ptaków. Świeże powietrze tamtego regionu pozytywnie wpłynęło na moje zdrowie jak i samopoczucie. Jednak fotografie i wycieczki nie były jedyną rzeczą jaką chciałem robić w tamtym miejscu. Zawsze interesowały mnie zwyczaje górali więc postanowiłem porozmawiać z rasowymi góralami i dowiedzieć się co nieco o ich kulturze. Pomijam oczywiście fakt, że zjadłem całą tonę oscypków.

apartamenty-zakopane

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.