|  | 

Blog

Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem

Wakacje przy komputerze? Daj swojemy dziecku odpocząć w Borach Tucholskich.
Dzieciaki coraz częściej spędzają wakacje z elektroniką.
Komputer, telewizor, konsola ? tak spędzają wakacje nastolatkowie.
Dawniej popularne były obozy, wycieczki, rodzinne wypady do lasu, dzisiaj ten trend zanika. Czy aby na pewno?

Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem ? aktywny wypoczynek.
Może warto wysłać dzieciaka, aby zobaczył trochę zieleni? Obecnie w wakacyjnej ofercie królują Bory Tucholskie. Rezerwaty, lasy i masa zieleni przyciągają setki, jeśli nie tysiące gości z całej Polski. Jest to kraina o niepowtarzalnie pięknym krajobrazie zdominowana naturalną przyrodą i malowniczym widokiem. Spotkamy tam parki narodowe. Atrakcji dla oka jest bardzo dużo. Jezioro Charzykowskie jest jednym z obiektów wartych odwiedzenia w gorące lato. W tutejszych rezerwatach jesteśmy w stanie bez trudu spotkać żurawia popielatego, co jest niewątpliwie ewenementem i rzadkością gdziekolwiek indziej.

Zamiast wybrać się nad polskie morze warto cieszyć się spokojem i energią, jaką daje nam las. Cisza i spokój to idealne miejsce na poprawienie kontaktów rodzinnych i spędzenie wakacji z dzieckiem.

bory-tucholskie-wakacje-z-dzieckiem

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.