|  | 

Blog

Czarter jachtów morskich Bałtyk

Czarter jachtów morskich Bałtyk to opcja dla osób lubiących wodę i takich, które wolą płynąć niż lecieć. W końcu, podróż do miasta szwedzkich jak Sztokholm, Lund to dzisiaj żaden problem. Z Gdańska dolecimy tam bardzo szybko. Jeśli jednak wolimy rejs na przykład ze Świnoujścia do Malmo, albo Lund, oznacza to całonocną wycieczkę, która także będzie przyjemnością. Możemy wynająć kajutę, albo po prostu płynąć na pokładzie, odpoczywając i korzystając z restauracji. Możliwości jest wiele.
Czarter jachtów morskich Bałtyk posłuży nam wtedy gdy chcemy płynąć z grupą znajomych na wakacje i sami wytyczamy kierunek naszej podróży. Oczywiście musimy być świadomi, że popłyniemy tylko z profesjonalną ekipą, albo wówczas gdy sami mamy do tego odpowiednie uprawnienia. Możemy zdecydować się na podróż w kierunku Szwecji, albo Niemiec, na pewno wszystko zależy od tego co chcemy robić w miejscu docelowym, zwiedzać skandynawskie zabytki, czy imprezować w niemieckich miastach nadmorskich. Wybór należy do nas. W końcu to nasze wakacje!

czarter-jachtow-morskich-baltyk

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.