|  | 

Blog

Czy warto być na diecie na wakacjach?

Osoby, które zgubiły już swoje zbędne kilogramy, często martwią się tym, że mogą spotkać się z efektem jojo. To właśnie dlatego mają spore obawy przed wyjazdem na wakacje. Czy jednak rzeczywiście należy trzymać się diety nawet podczas swoich wczasów?

Wbrew pozorom tak, warto. Niestety, ale podczas tygodniowych lub co gorsza dwutygodniowych wakacji można przytyć nawet kilka kilogramów. Stanie się tak, jeśli turysta będzie do woli korzystać z wspaniałych potraw, jakie zaproponują mu lokale gastronomiczne i restauracje. Na szczęście można tego uniknąć, jeśli wybierze się dla siebie odpowiedni ośrodek wypoczynkowy. Niektóre pensjonaty oferują swoim gościom zarówno nocleg, jak i wszystkie posiłki. Zwykle są one w miarę zdrowe, a na pewno dużo lepsze od fast-foodów z pobliskich knajp. Warto więc zdecydować się na usługi takich pensjonatów.

Turystyka nie powinna być więc odpoczynkiem od diety. Przez takie wybryki można łatwo się pogubić i z powrotem nabrać kilogramów. Lepiej więc dbać o swoją wagę w każdej sytuacji.

czy-warto-byc-na-diecie-na-wakacjach

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.