|  | 

Blog

Czy warto wykupić wczasy na Dominikanie?

Dominikana to jeden z najpiękniejszych zakątków na świecie. Położona jest ona na przepięknej, wyjątkowej wyspie Haiti i zajmuje jedną trzecią jej powierzchni, na ciepłym Morzu Karaibskim.
Urlop spędzony na Dominikanie może być jednym z najlepszych wyjazdów w całym życiu. Wybierając wczasy na Dominikanie, zyskujemy pewność, że czeka nas wspaniała, słoneczna i upalna pogoda, dzięki której będziemy mogli w pełni nacieszyć się urokami tego wyjątkowego tropikalnego kraju, a także powrócić do domu z piękną, złocistą opalenizną i całą masą przyjemnych wspomnień.
Głównymi walorami Dominikany są przepiękne krajobrazy, w których dominują przepiękne, czyste piaszczyste plaże, położone nad lazurowym morzem, a także ogromne gaje palmowe.
Będąc na Dominikanie koniecznie trzeba zobaczyć oryginalne karaibskie wioski, a także stare, zabytkowe fortece, których jest tam nie mało. Ten, kto chociaż raz odwiedził to niesamowite miejsce będzie marzył, żeby wrócić tam jeszcze chociaż raz w życiu.

czy-warto-wykupic-wczasy-na-dominikanie

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.