|  | 

Blog

Dubaj wakacje

Bardzo chcemy, żeby nasze wakacje były wspaniałe i słoneczne. Deszcz to ostatnie, czego sobie zazwyczaj życzymy. Raczej pragniemy wspaniałej pogody, która umożliwi nam tak samo bezczynne leżenie na plaży, jak i wspinaczkę górską. Gdziekolwiek byśmy się nie wybrali w podróż, Berlin, Nowy Jork, Oslo, Dubaj wakacje powinny być dla nas niesamowitym i niezapomnianym przeżyciem. Przecież tylko raz w roku możemy sobie pozwolić na tak długi wyjazd. Szkoda by było go zmarnować na siedzenie w domu przed telewizorem i zajadanie się starą pizzą. O wiele lepiej spakować walizki, zabrać wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy i udać się do biura podróży. Tam na pewno pomogą nam znaleźć jak najlepszy wyjazd, na który jednocześnie będzie nas stać. Kiedy mamy już miejsce oraz bilet, wsiadamy na pokład samolotu. Czeka nas kilkugodzinny lot, po którym będziemy mogli w końcu zacząć się cieszyć naszymi kolejnymi wakacjami za granicą. Jednak zanim to nastąpi, możemy się przespać na wygodnym fotelach w samolocie.

dubaj-wakacje

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.