|  | 

Blog

Hanna Travel

Najbliższe wyjazdy:

– 21.06-03.07 Filipiny
– 28.07-10.08.2017 Sri Lanka

W planach:
Wrzesień 2017 – Malezja, półwysep
Hanna Travel nastolatki

Hanna Travel to autorski projekt łączący rozwój osobisty z niesamowitymi doświadczeniami w egzotycznym otoczeniu. Organizujemy wyjazdy trampingowe dla kobiet w małych grupach. Nasze programy są oryginalne: skupiamy się na kobiecych potrzebach dając jednocześnie możliwość poznania innej kultury i przeżycia przygody! Zwiedzamy, poznajemy, smakujemy, odpoczywamy, czasem również męczymy się, co potęguje reset. 😉

Nasze wyprawy to gwarancja niezwykłych wspomnień, a przede wszystkim poznania siebie i odkrycia w sobie nowej siły, która uaktywnia się tylko podczas podróży!

słowa kluczowe: hanna travel, palavan, filipiny wyspa palawan, plecak i walizka, trampingowe biura podróży, metropolia sri lanki, lanke

hanna-travel

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.