|  | 

Blog

Jak klienci chcą być traktowani w hotelu?

Wbrew pozorom dla gości hotelowych nie ważne są tylko same standardy wykończenia pokoi, jakie oferuje im hotel Wisła. Ważna jest również panująca w takim miejscu atmosfera, którą w dużej mierze tworzą przede wszystkim pracownicy. To właśnie od nich zależne jest, czy obiekt ma szansę na zyskanie renomy, czy też będzie dla gości ostatecznością, gdy w innych miejscach nie będzie wolnych pokoi.

Atmosfera, która panuje w hotelu nie powinna być sztuczna. Każdy, kto wypoczywa w hotelu chce czuć się w nim swobodnie. Ciężki klimat, który sprawia, że klienci nie mają nawet ochoty opuszczać swojego pokoju działa na nich przytłaczająco. Czego więc właściciele hoteli, w ofercie których znajdują się luksusowe apartamenty Wisła, powinni wymagać od swoich pracowników? Na pewno prawdziwości i naturalności. Wyuczone na pamięć regułki i odpowiadanie półsłówkami na pytania przyjezdnych nie spotkają się z aprobatą.

Pracownik musi zachęcać gości do rozmowy. Czasami luźna pogawędka nawet w najpoważniejszym biznesmenie potrafi wzbudzić zwyczajne, ludzkie odruchy i radość.

jak-klienci-chca-byc-traktowani-w-hotelu

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.