|  | 

Blog

Loty na Majorke

Czy wylot na Majorkę może być podróżą w nieznane, otóż tak. Ta bardzo popularna wyspa, którą odwiedzają tysiące turystów, też może kusić nieznanym
Loty na Majorke są bardzo popularne i przy odrobinie szczęścia, można znaleźć naprawdę nie drogie propozycje. Majorka kusi słońcem, błękitem morza, spokojem i atrakcyjnymi zabytkami. Warto pojechać tam choć raz.
Majorka to 200 małych wysepek, które tworzą niesamowity wakacyjny klimat, piękne architektoniczne zabytki i niekończące się zabawy na plaży.
To właśnie tam znajduje się jeden z najbardziej popularnych hiszpańskich zabytków sakralnych, mowa tu o gotyckiej katedrze La Seu. To właśnie tam znajduje się  siedziba mauretańskich władców a u podnóża ich pałacu mieści się piękny park pełen rzeźb i pięknych krzewów i drzew.
Piaszczyste plaże, bary otwarte przez całą noc, niekończące się imprezy na plaży to najlepsze atrakcje dla ludzi ceniących zabawę i rozrywkę.
Każdy więc znajdzie tam coś dla siebie. Podróż w nieznane, po jak najwięcej doznań też może być podróżą na Majorkę.

loty-na-majorke

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.