|  | 

Blog

Loty na Teneryfe

Lato, lipiec i sierpień to czas, kiedy słońce samo namawia nas do tego, byśmy nie siedzieli ciągle w domach, tylko zaczęli z nich wychodzić i efektywnie spędzać wolny czas.

Oczywiście z tym wolnym czasem również różnie to bywa, zwykle nie mamy go tyle ile byśmy chcieli. Nawet, jak już jakimś cudem uda się nam dostać wymarzone, mityczne dwa tygodnie urlopu zwykle w efekcie okazuje się, że mamy same problemy. Kiedy skończyła się pula problemów zawodowych nagle, nie wiadomo skąd odzywają się problemy rodzinne.

Każdy facet od czasu do czasu miałby tego wszystkiego dość. Doszedłem ostatnio do takiego właśnie wniosku, że mam dość i postanowiłem podzielić się nim z moimi kolegami. Okazało się, z resztą ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu i nieukrywanej radości, że moi przyjaciele mają podobne zdanie. Postanowiliśmy, że trzeba odreagować wspólnie. Zamówiliśmy loty na Teneryfe,w czasie, kiedy akurat wszyscy mamy urlop, oczywiście bez żon. Zamierzam wyłączyć telefon i przez dwa tygodnie dobrze się bawić!

loty-na-teneryfe

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.