|  | 

Blog

Łóżka hotelowe

Wybierając hotel na spędzenie naszych wymarzonych wakacji, niestety nie zawsze trafiamy dobrze z wyborem. Okazuje się czasem, że wybrane przez nas miejsce nie bardzo stosuje się do zasad higieny i okazuje się być całkiem inne, niż w reklamowych broszurach.Dlatego przed wyjazdem na wakacyjne wojaże, warto poszukać w sieci opinii innych wczasowiczów na temat interesującego nas miejsca.
O czystości w hotelach krążą legendy i niestety, nie zawsze są one mocno przesadzone. Okazuje się, że łóżka hotelowe nie zawsze są porządnie sprzątane po poprzednich gościach, a łazienki bywają czyszczone tylko pobieżnie.
Nam, jako gościom, powinno zależeć na tym, by każdy kąt naszego pokoju był zachowany w nienagannej czystości. W końcu za to płacimy. W końcu zależy nam na wypoczynku w najlepszym standardzie i higienie?
Jeśli porządek w wynajętym przez nas pokoju pozostawia wiele do życzenia, nie bójmy się zwrócić uwagi pracownikom hotelu. Ich obowiązkiem jest zapewnienie nam wypoczynku w miejscu czystym i higienicznym.

lozka-hotelowe

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.