|  | 

Blog

Noclegi w górach

Zimowe ferie kojarzą się głównie z wyjazdem w góry, z jazdą na nartach i ogólną zabawą na śniegu. My też w ten sposób najbardziej lubiliśmy spędzać ten czas. Na szczęście mieliśmy w górach bliską rodzinę u której mogliśmy się zatrzymywać ilekroć tam jechaliśmy. Nic nie płaciliśmy za pobyt, dokładaliśmy się tylko do jedzenia. Była to dla nas optymalna sytuacja, gdyż nie posiadamy zbyt dużo pieniędzy, a jak wiadomo noclegi w górach, szczególnie w sezonie, do najtańszych nie należą. Rodzina przyjmowała nas chętnie bo była to też dla nich jakaś rozrywka. Na co dzień w tym domu mieszkała tylko ciocia z wujkiem. Nie mieli dzieci, więc samotność często im dokuczała. Wizyty mojej dwójki urwisów skutecznie to zmieniała. Chociaż jak na nich to starali się być wręcz idealnie grzeczni, ale jednak aniołkami nie byli. A przede wszystkim uwielbiali rozmawiać. Mogli gadać zawsze i wszędzie. Szczególnie moja ciocia była tym faktem zauroczona. Jej brakowało kogoś z kim może sobie porozmawiać. Osoba rozmówcy była mało ważna.

noclegi-w-gorach

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.