|  | 

Blog

Nowe Dreamlinery – szansą dla Lotu

Nowe Dreamlinery – szansą dla Lotu

W tym roku Lot zdecydował się na odnowienie tanich lotów do Pekinu. To miasto jest bardzo ważnym ośrodkiem turystycznym a także jest to duże centrum biznesowe. W związku z połączeniem z Pekinem, Lot zrezygnował z lotów do Hanoi, które nie były opłacalne. Nie wiadomo czy Pekin przyniósłby oczekiwane zyski dla polskich linii lotniczych. Jednak w związku z tym, ze te operacje będą wykonywane przez nowe Dreamlinery, nowa trasa z pewnością odniesie spektakularny sukces.

Dreamliner humor erotyczny

Pierwszy samolot boeing 787 wyląduje już w listopadzie, po czym odbędzie pierwszy komercyjny lot. Docelowo Lot ma posiadać osiem Dreamlinerów. Samoloty będą łączyć polskie porty lotnicze z Azją i Ameryką. Połączenie z Pekinem, Lot będzie realizował pięć razy w tygodniu. Od marca Dreamliner będzie latał z lotniska w Warszawie do Toronto. W sezonie letnim będziemy mogli kupić bilety lotnicze do Nowego Jorku i Chicago.

PLL LOT

To bardzo znane linie lotnicze na całym świecie. Cieszą się długoletnią tradycją i dużym zaufaniem klientów. Wciąż poszerzają swoją siatkę połączeń. Od listopada będzie można latać także do Stuttgartu. Loty będą się odbywały bardzo często, codziennie oprócz sobót i wtorków. Bilety lotnicze do Stuttgartu już znajdują się w systemie rezerwacyjnym. Polskie linie lotnicze LOT są także pionierami w lotach krajowych. W taryfie first minut możemy kupić naprawdę korzystne połączenia między polskimi portami lotniczymi. Dzięki takim promocjom w Locie nasze regionalne lotniska przechodzą znaczny rozwój. Nawet mniejsze lotniska są remontowane i mnożą oferty. Lot odnowił w tym roku biura sprzedaży biletów lotniczych aby jeszcze bardziej polepszyć swoją markę. Na lotach krajowych Lot wzmacnia Eurolot, który podczas wakacji rozpoczął ciekawe rejsy zagraniczne. Bilety lotnicze sprzedawał w okazyjnych cenach 99 złotych. Podróżując Lotem możemy zbierać punkty, biorąc udziały w programie lojalnościowym miles&more. Punkty wymieniamy na nagrody bądź otrzymamy zniżki przy zakupie kolejnych biletów. Podróż na wczasy z Lotem to bezpieczeństwo i komfort.

nowe-dreamlinery-szansa-dla-lotu

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.