|  | 

Blog

PAŁAC CZARNY LAS

Pałac Czarny Las zbudowano na początku dwudziestego wieku w Woźnikach. Usytuowany on jest w bardzo malowniczej okolicy, otacza go piękny park z zabytkowymi drzewami, pięknymi stawami ii romantycznymi alejkami. Wjeżdżając na teren pałacu przez ogromną wspaniałą bramę pierwsze, co się spostrzega to niezwykła cisza?w pałacu jest czterogwiazdkowy hotel oferujący swoim gościom dużo różnych atrakcji. Kto lubi czynny
Wypoczynek, alejki w parku czekają, a stawy usytuowane w pobliżu pałacu dają możliwość wędkowania,?ale i bardziej wyrafinowane zajęcia można znaleźć w tym hotelu?w zależności od długości pobytu, można skorzystać na przykład zimą z przejażdżki saniami, organizowane są przeloty balonem, przejażdżka quadami albo można wziąć udział w bitwie paintballowej?
Restauracja hotelowa słynie z doskonałej kuchni zarówno staropolskiej jak i europejskiej; każdy gość znajdzie coś według swojego gustu i smaku?
Hotel ma charakter raczej kameralny i ekskluzywny?chętnie rezerwują tu pokoje zakochane pary na romantyczne spotkania jak biznesmeni mający podpisać intratne kontrakty.

palac-czarny-las

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.