|  | 

Blog

Plecak i walizka – hanna travel

Kim jest Hanna? 🙂

Witaj! Nazywam się Hania Sobczuk i zapraszam Cię na wyprawę w kobiecym gronie!

Nie działam anonimowo. Stąd nazwa Hanna Travel – nie wstydzę się tego, co oferuję i gram w otwarte karty. Od początku wiesz, z kim masz do czynienia. Czytaj dalej, aby poznać mnie lepiej. 🙂

Od kilku lat kieruję się w swoim życiu mottem:

Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się strach!

Moją największą pasją są podróże, które nie tylko pozwalają przeżyć coś nowego i tworzyć wspomnienia, ale przede wszystkim pomagają dowiedzieć się o sobie nowych rzeczy, sprawdzić się w nietypowych sytuacjach i przesunąć swój własny horyzont. Jestem niespokojną duszą, która musi ciągle być w ruchu, poznawać, doświadczać, rozwijać się!
Moje doświadczenie?

Z branżą turystyczną jestem związana od 2010 r. Pracowałam w dużym biurze podróży, pilotowałam wycieczki w Polsce i za granicą. Obecnie mieszkam w Azji, gdzie organizuję nasze wyjazdy. Tutaj także piszę artykuły podróżnicze o Sri Lance i innych krajach, które odwiedziłam. Ostatnio również aktualizowałam przewodnik Pascala po Sri Lance.

Prowadzę także blog Plecak i walizka o moich prywatnych bliższych i dalszych wyprawach.

Zdobyte doświadczenie podróżnicze i branżowe wykorzystuję w organizowaniu naszych kobiecych wyjazdów. Chcę w ten sposób dać każdej z nas szansę do spełnienia podróżniczych marzeń, odkrycia siebie na nowo oraz nabrania dystansu do problemów dnia codziennego w przyjaznej, kobiecej atmosferze.

Nie oferuję wyjazdów typowych dla biur podróży, ponieważ takiego nie prowadzę. Oferuję Ci natomiast niepowtarzalne doświadczenie i perspektywę rozwoju w niesamowitym miejscu.

Poznaj ideę naszych wyjazdów dla kobiet i dołącz do nas już dziś! Zapraszam!

słowa kluczowe: metropolia sri lanki, lanke, filipiny jedzenie, wyjazdy trampingowe, wyprawy trampingowe, nepal bezpieczeństwo

plecak-i-walizka-hanna-travel

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.