|  | 

Blog

Radosne wzory i kolory w modzie męskiej

Jeszcze nie tak dawno moda męska uznawana była za bardzo przewidywalną i mało ekscytującą. Monochromatyczne ubrania miały na celu podkreślać przede wszystkim pozycję i powagę mężczyzny. Dopiero w ostatnich dekadach udało się nieco uwolnić ten wizerunek mężczyzny i obecnie chociaż podczas wakacyjnych urlopów mężczyźni chętnie sięgają po japonki czy sandały i bokserki kąpielowe idealne do pływania.
Chociaż jeszcze nie tak dawno dla mężczyzn najważniejsze byłoby, aby takie slipy kąpielowe od Masculo.pl doskonale sprawdzały się przy skokach do wody i pływaniu, a następnie szybko się wysuszały, dzisiaj te priorytety nieco ewoluowały. Kupujący spodenki i szorty kąpielowe dla mężczyzn na lato 2017 oczekują, że ich spodenki czy bokserki będą nie tylko świetnie sprawdzały się nad jeziorem czy w basenie, ale również będą się prezentowały. Dlatego też projektanci takich marek robią wszystko, co tylko znajduje się w ich mocy, aby dostać unikalne wzory, grafiki na materiałach czy kolory tkanin do nadchodzącej kolekcji.

radosne-wzory-i-kolory-w-modzie-meskiej

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.