|  | 

Blog

Skoki tandemowe

O tym, że skoki tandemowe od skoków indywidualnych różnią się, chyba wszyscy doskonale wiemy. Warto jednak wiedzieć, na czym różnice te polegają, szczególnie z perspektywy pasażera.

Ważnym pytaniem, na które każdy chce znać odpowiedź, jest pytanie o to, w czym pasażer skacze. Skoro to nie on będzie miał przypięty do siebie spadochron i to nie on będzie nim sterował w powietrzu, nie musi mieć takiego kombinezonu, jak ma tandem pilot. Nie oznacza to jednak, że go nie otrzyma. Najczęściej pasażer dostaje do ubrania specjalny kombinezon. Doskonale chroni on przed działaniem warunków atmosferycznych, szczególnie przed wiatrem i mrozem. Ale zdarzają się również sytuacje, kiedy pasażer skacze… w swoim ubraniu. Jeżeli tylko ma takie życzenie, a warunki atmosferyczne nie wymagają założenia kombinezonu, może on skoczyć w swoich zwykłych ciuchach. Jedyne, co musi mieć, to specjalną uprząż, którą będzie przymocowany do pilota, a która gwarantuje mu bezpieczeństwo od momentu wyskoczenia aż po wylądowanie.

skoki-tandemowe

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.