|  | 

Blog

Spa hotel Mazury

Znakomitej jakości hotele spa z wzorową obsługą i pakietem usług jakiego nie powstydziłyby się czołowe europejskie kurorty wyrastają na Mazurach jak grzyby po deszczu. Coraz częściej lokują tu swoje obiekty znane światowe marki.
Obecnie można jednym tchem wymienić co najmniej kilkanaście obiektów z najwyższej półki jeśli chodzi o wachlarz usług, ale za ułamek ceny tego co musielibyśmy zapłacić za granicą.
Spa hotel Mazury to frazy coraz częściej wyszukiwane i oferowane nawet przez biura podróży, ale przecież to zaledwie 200 kilometrów od Warszawy. Nie musimy tu jednak jechać własnym samochodem. U bram Mazur, pod Szczytnem, 50 km od Olsztyna funkcjonuje znakomity międzynarodowy port lotniczy, który oferuje dość bogatą siatkę połączeń z wieloma miastami w kraju i w Europie. W ciągu 1,5 godziny przylecimy tu nawet z południa Polski.
Oferta jest oczywiście całoroczna, szczególnie warto zwrócić na nią uwagę właśnie po sezonie, zarówno ze względu na ceny, jak i szczególny urok tego regionu jesienią i zimą.

spa-hotel-mazury

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.