|  | 

Blog

Sri Lanka Plus dla kobiet

Sri Lanka Plus dla kobiet

Osobiście uwielbiam Sri Lankę! Przejechałam ją wzdłuż i wszerz z plecakiem i – przyznaję się bez bicia – zdobyła ona moje serce. Smaki i zapachy owoców, przyjaźni i zawsze uśmiechnięci ludzie, przepiękne krajobrazy… Ten kraj jest na liście moich ulubionych miejsc na świecie i chcę tę fascynację przekazać innym!
~ Hania Sobczuk, autorka wyjazdu

Oferta Plus oznacza rozbudowany program, dzięki któremu staramy się poznać najważniejsze miejsca w kraju związane zarówno z kulturą, jak i z dziką przyrodą! Poznaj Sri Lankę od kuchni!
Dlaczego warto?

Bo Sri Lanka jest piękna!

Przejdź się bosą stopą po rozgrzanych kamiennych posadzkach buddyjskich świątyń.

Poczuj adrenalinę podczas tropienia lamparta i niedźwiedzia wargacza na safari.

Stań się na chwilę Indianą Jonesem podczas eksplorowania ruin starożytnego miasta w Polonnaruwie.

Dotknij grubej, szorstkiej skóry łagodnego giganta – słonia lankijskiego.

Zachwyć się pięknem wzgórz pokrytych idealnie równymi plantacjami herbaty.

Przenieś się w czasie do epoki kolonialnej spacerując po wspaniałym holenderskim forcie w Galle.

Odpręż się podczas ajurwedyjskiego masażu.

Rozkoszuj się orzeźwiającym sokiem z limonki, wodą kokosową, lassi z mango czy aromatyczną herbatą!

Daj się zaskoczyć nowym smakom i spróbuj owoców lawalu, papai, flaszowca, guawy, mango i czerwonego banana, a na obiad przepysznego ryżu z różnymi rodzajami curry.

Pozwól sobie przeżyć ciekawą podróż! Odważ się i sięgnij po przygodę!
Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmujemy mailem na kontakt@blog.szwedzkiekryminaly.pl lub przez formularz kontaktowy . Masz pytania? Skontaktuj się z nami w ten sam sposób!

słowa kluczowe: millenium elephant foundation, wyspa palawan filipiny, wycieczki trampingowe, tramping radom, biura trampingowe, wyjazd do nepalu, biuro trampingowe, indyjskie krokodyle

sri-lanka-plus-dla-kobiet

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.