|  | 

Blog

Tani wypoczynek nad morzem

Wypoczynek w rozsądnej cenie

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Rzadko zdarza się, że mamy nieograniczony budżet. Zwykle planujemy wydatki i rozsądnie gospodarujemy pieniędzmi. Nie lubimy zaciskania pasa i odmawiania sobie różnych rzeczy. Jednak rzeczywistość bywa różna. Ponadto nie jesteśmy maszynami i kiedyś w końcu musimy zregenerować swoje zużyte na co dzień moce. Nie od razu musimy wydawać miliony monet. Opcja niskobudżetowa jest jak najbardziej realna. Wybierzmy na przykład tani wypoczynek nad morzem. Znajdźmy kwatery w rozsądnej cenie, która nie obciąży zbyt mocno naszej kieszeni. Możemy nocować w małych obiektach prywatnych, niekoniecznie w centrum miejscowości, a np. na jej obrzeżach, na polu namiotowym czy campingowym. Poszukajmy dobrze. Dopytajmy znajomych. Przeżyjemy również jeśli samodzielnie będziemy przygotowywać sobie posiłki. Suchy prowiant, zupki z torebki itp. Zawsze jest to odmiana od codzienności. Wytrzymamy, na pewno wiele nie stracimy na wadze. Nawet jeżeli, wakacyjna dieta uczyni powrót do domu tym przyjemniejszym. Jeżeli w miejscu zakwaterowania mamy dostęp do kuchni, gotujmy. Być może tzw. stanie przy garach nie jest najbardziej wypoczynkowym zajęciem, jednak wspomoże nasz budżet. Zakupy zrobimy sami w lokalnych sklepach i marketach. Potraktujmy to jako przygodę. Wakacje w stylu retro. Być może nam się nawet spodoba. Jeśli nie, będziemy mieć tym większą motywację do pracy i oszczędzania na kolejne wyjazdy wakacyjne, które nie będą ograniczone finansami, a pozwolą na pewne szaleństwa.

tani-wypoczynek-nad-morzem

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.