|  | 

Blog

Wczasy w San Francisco

Wczasy w San Francisco

San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady. W San Francisco jest wiele atrakcyjnych budowli i konstrukcji architektonicznych. Można zobaczyć tutaj budowle w różnych stylach. Miasto uznane jest za bardzo liberalne, miedzy innymi organizuje się tutaj Lato Miłości. Urlopowiczom będzie na wczasach sprzyjał wspaniały klimat śródziemnomorski. San Francisco to bardzo zielone miasto posiadające około trzystu parków i skwerów a także terenów rekreacyjnych.

Bilety lotnicze do San Francisco oferuje od nowego sezonu linia Sas. Od 13 kwietnia będzie można latać z Kopenhagi do Skandynawii. Ponadto Sas będzie latał aż sześć razy w tygodniu. Kopenhaga to bardzo ważny port lotniczy. Skandynawskie linie lotnicze przygotowały intratną ofertę zarówno dla turystów jak i klientów biznesowych. Sas to będzie jedyna linia lotnicza oferująca przeloty na tym kierunku.

Sas oferuje także sporo połączeń z portów lotniczych w Polsce. Szczególnie bardzo dobrze rozwinął się na lotnisku w Poznaniu. Z Poznania do Kopenhagi lata aż trzy razy w ciągu dnia. Sas należy do najpunktualniejszych linii lotniczych. Wciąż zwiększa ilość usług oferowanych swoim klientom. Sas otworzył także specjalną ofertę, dzięki której pasażerowie mogą podawać pomysły, jak udoskonalić działalność linii lotniczej. Sas chce być w stałym dialogu z pasażerami.

Turyści z Polski także mogą spędzić wczasy w San Francisco. Z Warszawy, Gdańska, Wrocławia i Poznania polecimy do Kopenhagi, a następnie polecimy do Ameryki. Polscy klienci coraz chętniej korzystają z różnych promocji Sas. Przede wszystkim podoba im się wygoda a także niskie ceny za bilety lotnicze. Sas to linie, które na wielu obszarach wprowadzały usługi, które były wzorem dla innych linii lotniczych. Między innymi jako pierwsze zaoferowały tanie loty z Poznania do desygnacji zagranicznych.

wczasy-w-san-francisco

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Nowe Dreamlinery – szansą dla Lotu

    Nowe Dreamlinery – szansą dla Lotu

    Nowe Dreamlinery – szansą dla Lotu W tym roku Lot zdecydował się na odnowienie tanich lotów do Pekinu. To miasto jest bardzo ważnym ośrodkiem turystycznym a także jest to duże centrum biznesowe. W związku z połączeniem z Pekinem, Lot zrezygnował z lotów do Hanoi, które nie były opłacalne. Nie wiadomo czy Pekin przyniósłby oczekiwane zyski