|  | 

Blog

Wyjazdy integracyjne – Bydgoszcz

Wyjazdy integracyjne po angielsku incentive event. Są to wyjazdy, które opłacane są przez firmy (przedsiębiorstwa) i organizowane dla pracowników. Często wyjazdy integracyjne są nagrodą za określone osiągnięcia. Wyjazdy integracyjne organizowane są przez duże przedsiębiorstwa. Tego typu wyjazdu rzadko organizują średniej wielkości firmy, a praktycznie wcale przez małe firmy. Celem wyjazdów integracyjnych jest wypoczynek pracowników i rekreacja. Pracownik może oderwać się od codziennych obowiązków. Poznać nowe miejsca, kuchnię i kulturę danego kraju. Wyjazdy integracyjne posiadają również cel biznesowy. Jednym z nich jest to, że pracownicy są bardziej lojalni. Wyjazdy integracyjne wyzwalają w pracownikach motywację do pracy. W przyszłości pracownik będzie chciał pojechać na podobny wyjazd. Po wyjeździe integracyjnym pracownicy są bardziej wypoczęci, lepiej się poznają i komunikują. Wyjazdy integracyjne mają również na celu budowanie dobrego wizerunku firmy. Wyjazdy integracyjne organizowane są również dla klientów firmy.

wyjazdy-integracyjne-bydgoszcz

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.