|  | 

Blog

Wyjazdy narciarskie Kraków i Loty Kraków Nowy Jork

Loty Kraków Nowy Jork i Wyjazdy narciarskie Kraków

Kiedy wybrać się do Nowego Jorku

Oczywistym jest, że na narty wybieramy się zimą. Właśnie wtedy są organizowane liczne wyjazdy narciarskie Kraków dla grup oraz osób indywidualnych. Jak jednak wybrać okres wizyty w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, aby najlepiej wykorzystać wykupione bilety na loty Kraków Nowy Jork? Można lecieć cały czas, nikt nam tego nie zabroni. Jeżeli jednak chcemy zwiedzić Nowy Jork to najlepszym terminem będzie okres wiosenny, zaczynając od maja. To właśnie wtedy kwietniki i rabaty na ulicach oraz w Central Parku są obsadzone kwitnącymi w różnych kolorach tulipanami, a także innymi kwiatami. Niestety w późniejszym terminie sporo uroku spacerom odejmuje dokuczliwy upał. Czasami temperatura powietrza przekracza czterdzieści stopni Celsjusza, co jest dla nas mało komfortowe. Szczególnie ze względu na dużą wilgotność powietrza. Jesienną porą następuje okres burz i huraganów, dlatego zwiedzanie w połowie września jest obarczone sporym ryzykiem. Dobrym terminem odwiedzin może być także późny październik.

wyjazdy-narciarskie-krakow-i-loty-krakow-nowy-jork

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.