|  | 

Blog

Loty do Londynu

Kiedyś podróż samolotem kojarzyła się jedynie z dalekimi wyprawami, które zarezerwowane były tylko dla osób z dużymi dochodami finansowymi. Spowodowane było to faktem, iż bilety lotnicze były po prostu stosunkowo drogie. Nawet podróż na drugi koniec Europy mogła zatem okazać się tańsza autem lub autobusem. Dziś ta sprawa wygląda już diametralnie inaczej. To podróż samolotem często okazuje się tańszym rozwiązaniem. Możliwe jest to dzięki stale rosnącej konkurencji, która latanie uczyniła dostępnym dla każdego.

Loty do Londynu, Paryża czy Bruskeli tylko na kilka dni, czy choćby na dłuższy weekend nikogo już nie dziwią. Polacy, tak samo samo jak i mieszkańcy Europy Zachodniej latają chętnie i często. Duży wpływ ma na to także fakt, iż wielu Polaków mieszka obecnie poza granicami kraju. I to właśnie między innymi Wielka Brytania jest dużym skupiskiem Polonii w Europie Zachodniej, stąd tak duża popularność lotów do Londynu właśnie.

Tanie linie lotnicze latają także jednak i do bardziej odległych celów. Za ich pośrednictwem dotrzeć można choćby do Izraela, Maroko czy choćby Egiptu. Ceny wahają się w zależności od daty samego lotu oraz tego, jak szybko dany bilet lotniczy zostanie zarezerwowany. Najczęściej obowiązuje tu zasada: im wcześniejsza rezerwacja, tym o wiele tańsza cena końcowa.

loty-do-londynu

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje

    Lotnisko Gdańsk zyskuje Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły swoje plany rozwoju na 2013 r., na których zyskać ma gdański międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przewoźnik zapowiedział najbliższej wiosny zbazować na nim już swój czwarty samolot typu Airbus A320, a co za tym też idzie, chce zwiększyć na istniejących już trasach częstotliwość rejsów.

  • Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco

    Wczasy w San Francisco San Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady.